Ökölszex a gyakorlatban

itt vagy: Eropolis > Belváros > Forum

Ha elfelejtetted a jelszavad...
Ha még nem vagy tag...

Témagazda:




Ökölszex a gyakorlatban
Kérdések és válaszok. Akit érdekel a téma, ne habozzon írjon!
Aki érezni is akarja, ne csak írjon:)


Hozzászólnál? Gyere és regisztrálj!
trakereso#2102012-07-01 16:35:02
Jó dolog az ökölszex popsiba, punciba, mindenhova!  :-D
phold80#2092012-07-01 11:34:08
Sziasztok!
Énis nagy rajongója vagyok a témának.
Régi barátnőimmel műveltük is. Nekik sajna én is csak négy ujjig tudtam bedugni a kezem de már ezt is nagyon élvezték. Egy-két ujj után még követelték a többit:)
S elmondásuk alapján hatalmas élmény volt nekik amikor belém dughatták az öklüket, és látták hogy mennyire élvezem.
Mostanában sajna csak magammal játszok így. Nagyon jó lenne már egy olyan partner akitől adni-kapni lehetne
kivagyok#2082012-06-30 16:35:22
Válasz a(z) 207-es üzenetre:Agyban? Mint minden! De kell a technika is!Volt már sikertelen...vagyis fájdalmas...de...volt...a totális élvezet is :-P
Ezek szerint technika volt a nyitja...mert első alkalommal voltam vele!
venus70#2072012-06-30 12:27:19
Belekotyogok én is...:)

Bacardi-25 jól irta, szerintem a legfontosabb dolog agyban dől el.
Én most csak azt az esetet elemezgetem, amikor a puncit öklözzük..:) 
Erre valóban a nők döntő többsége képes, a hüvely erre van kitalálva, egy gyerek válla biztosan szélesebb, mint egy ököl. Az is igaz, hogy a szüléskor hormonális folyamatok segítik a dolgot, ígyhát egy ököl is fáj:) 

Persze,h ogy fáj, de:
-Pain is so close to pleasure..:) (♫♫♫♫..:)
-A legjobban az fáj, ha az ember agya tiltakozik, vagyis egy ha nem akarja eléggé:)) Ha már akarja, azzal az egész valóban élvezetessé alakul:)
-Igen, ez egy technikai kérdés is... a tempó, a tolóerő..:)

Meggyőződéesem, hogy a dolog élvezeti értéke részben éppen a szüléshez kapcsolódó agyi folyamatok miatt olyan nagy... Az ismeretségi körömben fisting fan-ok és totális tagadók vannak, olyan "a kedvedért elviselem" jellegűek nincsenek :-) 

Lehet, hogy sarkítok, amikor azt mondom, hogy ez csak attól függ, hogy milyen minőségű ökölszexszel találkozott elsőként:) Ha agyban nem volt kész rá, akkor kudarc, ha a technika rossz volt, akkoris, stb:)

De vigyázni kell vele... függőséget okoz ám :-)
hozoka363#2062012-06-30 08:14:33
Válasz a(z) 205-es üzenetre:Na,meg a kéz mérete sem elhanyagolhato..:DDDD
puhaa#2052012-06-30 05:32:00
Válasz a(z) 204-es üzenetre: A némi izgatás megvolt, de valahogy engem egy pindurt riaszt is már a 4 ujjnál több próbálkozás...mert ha hagyom, és a fiatalember próbálkozik - tudtom nélkül, akkor a fájdalom úgyis felébreszt a "jóból"...anatómiailag nem menne... :-P
Azok a fránya csontok! :-D
De azért köszönöm a biztatást! :-)
fisting#2042012-06-29 14:57:50
!kep:http://www.eropolis.hu/imgs/USERGALL/d/USRf_d80e255/ee9ae2.jpg
Válasz a(z) 149-es üzenetre:Pdig némi izgatás orgazmus és sikosító segítségével eddig minden punci megnyilt annyira hogy bement ..csak türelem és legalább két alkalom kell hozzá..laci
fisting#2032012-06-29 14:51:32
!kep:http://www.eropolis.hu/imgs/USERGALL/d/USRf_d80e255/ee9ae2.jpg
Na milyen Nekem való helyet találtam...laci
urimod#2022012-06-08 15:49:13
A barátok kisegítenek, és közreműködnek,az hogy megfogom a járgányodat, és eggyütt csevegve elmegyünk egy italra, az már egy bsráti gesztus és közvetlen viszony. Ne is akadj fel a kifelyezéseimen, igen, meredek volt, de nem ugratás. Persze hogy nem vontam kétségbe erőnléted, ügyességed.Persze hogy megeshet a baj mindenkivel, mint ahogy velem is volt már sokminden, és még lehet is, naponta járok két keréken. egyszóval megtiltom a felbaszódást, ugyonakkor kívánom hogy továbbra is küdjél és nyerjél, jobbuláshoz kívánok sikert. Na cső .és pacsi.:)Válasz a(z) 201-es üzenetre:
berkeszi#2012012-06-08 14:41:54
Válasz a(z) 200-es üzenetre:Urimod,urimod,ejnye bejnye és hasonló feddések egy, a jelen állapotában is nehezen sérthető embertől, tőlem. Ne tolj engem te sehová, így is veszekszik velem a párom ha legyorsulom a hypermarket sorai között. Nem veszem sértésnek szavaid, mert fogalmad nincs mit takar egy ilyen állapot, én még mindig, 5 év után is ott tartok, vajon mit lehetne ebből még többet kihozni.Kissé szánalomra méltó(és milyen igazad van, máris többen szánunk!!! ) az első mondatod, miszerint levelezgetünk, tágítunk. Igen, te a abba a csoportba tartozol akinek a tágítás szó egy ige csupán, egy ragozható szó, amit alátámaszt a szép hosszú reglapod közhelyekkel megtűzdelve, kisgatyós képpel megvadítva, hátha valóban megszán valaki, és tárt combokkal kérve kér, ugyan tágítsd már ki és esetleg feleségül is vehetnéd. Ne is haragudj, de nálam kiverte a "biztit", s bizony örök érvényű a híres mondás;- a stílus maga az ember!!!!
Nincs bennem szikrája sem az ép, egészséges emberek iránti düh, vagy harag, ellenkezőleg, éppenséggel remek iskola és tananyag az én "dimenziómból figyelni az embereket,reakciókat, hozzáállásokat. De!!! Egyvalamit ne feledj!! Ez a "lehetőség" mindenkinek áll, nem kell ehhez vad tempóban motorozni, és hasraesni(ld én )de egy óriási próbatétel mind lelkileg, fizikailag, és morálisan egyaránt. Tehát sommázva ezt az irományt, légy kellő tisztelettel az ember, és a vágyaid iránt, küzd meg az örömért, ne szánalmat válts ki a Nőkből, s belőlem! További tartalmas sikereket!

                         Zoli (akit nem kell tolni)
                              :):):):):):)
urimod#2002012-06-07 20:25:27
Na most levelezgetünk vagy tágítunk? Mi a menet.. He he, köszi egyszer Pesten járok, eltollak egy kávéra, italra. Addig is lassabban írjatok, fő hogy él a fórum. Sziasztok  Válasz a(z) 196-es üzenetre:
berkeszi#1992012-06-07 16:12:39
Válasz a(z) 198-es üzenetre:Igen olvastam, köszönöm!Meglestél az iwiw-en? Én is megnéznélek szívesen, no nem vizit jelleggel, de a stílusod felettébb magával ragadó, sejthetően igazi kincs rejlik a két grafikus kép mögött, és mondd, meg melyik pasi nem akart még aranyásót játszani? Ja hogy én beljebb is ásnék??? Hát persze........
nincs kép
eper#1982012-06-07 16:08:35
Válasz a(z) 197-es üzenetre: ment levél:)
berkeszi#1972012-06-07 16:01:40
Válasz a(z) 195-es üzenetre:privire???
berkeszi#1962012-06-07 15:57:57
Válasz a(z) 186-es üzenetre:Tisztelt Urimod!
Köszönettel vettem soraidat, bár  nem igazán értem a parlamentes hasonlatot, maximum arcba öklözném mind a 300 nem is tudom mennyi naplopó,mindannyiunk napi megélhetésével szórakozó totózó politikust. Amiért "tollat" ragadtam, és kérlek ne vedd szemtelen kritikának, de biztos vagyok benne, az itt fórumozó Hölgyek kivétel nélkül összeráncolták a homlokukat amikor a z egyik hsz-ed végén ezt írod talán szó szerint;- talán megszán valaki. Jaj csak ezt ne! Hidd el, tiszta szívemből, kebel és ökölbarátságból, és talán az állapotom miatt kicsit többet tapasztaltként hadd jelentsem ki, az ilyen örömre váró, vágyó Hölgyek, legkevésbé szánalomból, szánakozva szeretnének egy ügyes kezek a kelyhükbe. Ez nem jó politika, hidd el nekem. Puzsér Robit idézve: ALPÁRI. Továbbra sem az észt osztom,de ahogy egy normál kapcsolatban, itt sem lehet szó szánalomból létrejövő kontaktusról. Hála a magasságosnak hazánk csodás Női még mindig értékelik a férfit, a tenni akaró, merő, fantáziával, kifejezőképességgel rendelkező pasikat. Ha ez a vonal nem megy, mert ilyen is van,akkor valóban marad a vásárolt gyönyör,a mai világban ez nem szégyen, én is megtettem, miért is tagadnám. Ha tippeket, elérhetőségeket szeretnél  megbeszélhetjük egymás közti levelezésben. Most csak azért tettem közkinccsé ezt a levelet, mert biztos vagyok benne, sok fórumlátogató van aki nem mer lépni nyilvánosan, egy kis iránymutatás talán segítségükre lehet.
Bajtársi üdvözlettel

                Zoli
nincs kép
eper#1952012-06-07 15:54:43
Válasz a(z) 194-es üzenetre: Az első hímnemű kertész keze munkája:) Meglepődni én lepődtem meg, de kellemesen...
berkeszi#1942012-06-07 14:18:03
Válasz a(z) 192-es üzenetre:Nahát nahát de kis csinos kép ez itt. Van amikor az eper kapja be a kertészt???
Vajon meglepődött e a kertész?Ritka szép és gondozott e kert, látszik a bibéjén...........!
tbbi#1932012-06-07 06:40:13
A(z) #193 hozzászólást a hozzászóló vonta vissza.
nincs kép
eper#1922012-06-07 06:38:49
!kep:http://www.eropolis.hu/imgs/USERGALL/FORUMIMG/102100.jpg
like:)
nincs kép
eper#1912012-06-07 06:35:44
A(z) #191 hozzászólást a hozzászóló vonta vissza.
tbbi#1902012-06-07 05:59:51
A(z) #190 hozzászólást a hozzászóló vonta vissza.
bacardi-25#1892012-06-07 00:07:12
Válasz a(z) 187-es üzenetre:
Szia Zoli!

Sajnálom ami veled történt, de amint látom összeszedted magad elég szépen, és nem keseregsz nap mint nap azon: mi lenne ha... jól teszed!
Az élet megy tovább, és alkalmazkodni kell az új szituációkhoz. Becsülendő, hogy ezt Te is így látod!
A párod is egy nem mindennapi Nő lehet, ha ennyire kitart melletted. Ketten együtt sikeresen kompenzáljátok nap mint nap a negatívumokat, és a hátrányból is előnyt kovácsoltok.
Le a kalappal!
Fogadok, hogy jobb házas életetek van, mint a sok egészséges párnak!
Jómagam azon szerencsések közé tartozok, akik egészségesek, ráadásul a természet sem bánt el velem, és a Nőknél is kimondottan szerencsés vagyok. (Hál'Istennek)
Viszont ha olyan balesetem lenne mint neked, valószínűleg ugyanezt tenném, mint amit te. Ugyanígy reagálnék, élnék tovább és élvezném az életnek azt az oldalát, amelyiket lehet!

Az egészséges, életerős, és mégis depressziós, nyavajgós emberek vegyenek példát rólad!!!
nincs kép
eper#1882012-06-06 05:26:56
Válasz a(z) 187-es üzenetre: Jó, hogy vagy nekünk, köszönöm, hogy olvashatlak:)
berkeszi#1872012-06-05 15:38:43
Válasz a(z) 174-es üzenetre:Szia Freehunter!
Aggodalommal és kissé ijedten olvastam kifakadásodat. Immár öt éve (2007.május.1 ) hogy egy kevésbé jól sikerült motocross edzésen hatalmas bukás után lebénultam, s japán motor helyett, egy csinos svájci kerekesszéket kaptam. Érdekes módon az addigi 40 évem alatt kialakult szexuális szokásaim a bekovetkezett trauma miatt olyan irányban tolódtak el, ami a nő gyönyörén keresztül juttat el egyfajta beteljesülés állapotába. A gerincvelősérültek sajnos nem tudják már "normál" módon átélni a gyönyört, nincs kéjérzet, nincs érezhető ejakulációs reakció. Van viszont egyfajta zsigeri, és agyi érzékelés, amolyan fejben megyek el, de ehhez, legalábbis nekem az kell, hogy a maximumra pörgessem fel a partneremet, mind minőségi, és mennyiségi orgazmusokkal. Azt gondolom, az egészséges működőképes férfiak, kevéssé vannak tisztában a női nemi szerv, és az ehhez kapcsolódó idegek, kapcsolódások mechanizmusával. Nem diplomáztam Phd vaginából, de akár korábban is, de a balesetem óta ezerszeresen is felerősödött bennem az elhívatottság a kielégített, boldog nő(k) irányába. Nem kampányduma, ne értsd félre, nem beleideologizálni szeretném magam a bugyidba,de cca 5 év odaadó, és néha bőkezű fistinf, faust de nevezzük bátran ökölszex élmény után, bátran teszek bátor kijelentéseket. Nem egy egészséges barátomnak, hölgyismerősömnek ajánlottam már. hogy a jól müködő házaséletüket megfűszerezendő, egy két alkalommal, teljes pénisztilalmat iktassanak be az aktusba. Nem javasoltam kifejezetten magát az öklözést, inkább arra tereltem a barátaimat, törekedjenek arra, hogy teljesen térképezzék fel a partner hölgy intim tájait mélységeit, ne féljenek kreatívak, és egészségesen kutatók, kreatívak lenni. Ó majd elfelejtettem, a dolog onnan indult, hogy a barátaim ( és gyanítom, rajtuk keresztül a párjaik, feleségeik is )roppant kíváncsiak arra dologra, miként is működik nálunk a házasélet. A párom nem egy közlékeny, amolyan fecsegős csajszi, de ha erre a témára sor kerül pletyó szinten, ő röviden tömören közli;- mi megtaláltuk más módját az élvezeteknek, a papa(én:))) )nagyon odafigyel rám, felettébb kreatív, nem cserélném el semmilyen farokra pasira. No persze a csajoknak több sem kell, és persze látják is a páromon, hogy valóban teljes mértékben kiegyensúlyozott nő, tényleg már csak egy közös gyermek hiányzik a nőiességének a megkoronázásához.Szóval megosztottam a titkot a haverokkal, hozzátéve azt a nagyon fontos momentumot, a párom még nem elég befogadó az öklözéshez, de ilyen olyan és amolyan módon törekszünk a beteljesülésre. Reményeink szerint a terhességgel járó fizikai átalakulás, és a normál szülés átrendezi a jelenleg szűkre méretezett bejáratot. Megjegyzem, nem is a bejárat a szűk, hanem a medencei csontozat behatárolt, jó és hatásos módszereink vannak a bejárati rész tágítására, extra vibri, és az áldásos sorozatorgazmusai, a spriccelések, és ha milliméterenként is de közeleg a cél. Egyébként újabban már ő irányítja a csuklómat megragadva, bizony van az a pillanat amikor már szegénykém nyomná, szinte szívná magába, de a fájdalom megálljt parancsol. Nincs értelme tönkretenni a kasztnit, holnap is ebbe a kocsiba szállnék be képletesen persze. Visszatérve a cimborákra, vegyes élményekkel cseréltünk eszmét, volt aki megtorpant egy bizonyos pont után, és még nem mert kibontakozni, mondván ez annyira más élmény, hogy még dolgozni kell a projekten. Volt aki nagyon diszkréten irulva pirulva csak annyit mondott, hát pöcsök ezt nem fogom az orrotokra kötni............! Na itt biztos voltam, hogy megtapasztalták az öklözés gyümölcsét, G pontos, spriccelős csodát. Mindent összevetve, két csoportra osztanám az ökölszex iránt érdeklődöket. Az egyik csoport komplexen szereti az öklözést, azaz a hölgy örömét messzemenőkig preferálva élvezi, és él át frenetikus örömet. Én is szeretném lezárni egy jól kivitelezett kiadós öklözésemet, hogy végezetül a magom is elvetésre kerüljön. Sajnos ez nekem álom marad, a sérülésem nem rehabilitálható. A másik csoport azok a pasik, akik az öklözést leginkább a tudatlanságukból, és a szexuális intelligenciának a teljes hiányától szenvedve, egyfajta sportnak tekintik. Volt szerencsém olyan partnerhez, aki ugyan honoráriumért fogadott, de a végeredmény után jelentős árengedménnyel engedett utamra, mert adni és kapni alapon töltöttük el az időt. Az ő elmondására hagyatkozva írom, hogy némely pasi a brutalitását vezeti le ily módon, igaz ők az egyéb erotikus játékokban sem jeleskednek. Én alapvetően vallom, tisztelni kell a nőt, hiszen egyszerre angyalaink, romlott feslett szajháink, használati tárgyaink, férfilétünk nélkülözhetetlen részei, ajándékaink a törzsfejlődéstől.
Szívesen levelezek Veled (is) e témáról, bátran ki merem jelenteni gazdag életút áll mögöttem, ha gizda és költői is akarnék lenni egyszerre, jártam már mennyben s pokolban, érintettem alfát és omegát, és remélem tartogat még számomra csoda dolgokat az élet.

Szép napot!

                      Zoli
urimod#1862012-06-05 09:39:16
Válasz a(z) 185-es üzenetre: Berkeszi, kitettél magadért, a terjedelmes és izgalmas beszámolóddal. Csak képzelhetem mi lehetett még volna, ha épkézláb maradsz,  tán még az országházat is lajstromba vennéd :-) Hát, a fene vigye el, nekem nem adatott a temérdek anyagi, hogy ha nem szép szóval akkor megfizessem az ökölszex élvvezetet. Táncsak megszán valaki hölgy, jó lélek. :-)
berkeszi#1852012-06-04 15:36:29
Sziasztok! Nagyon jók a képek, gratulálok! Jómagam is az ökölszex, és a tágításos játékok nagy kedvelője, és művelője vagyok. Nálam 4-5 éve alakult ki ennek az élvezetnek az igénye, egy motorbalesetben lebénultam mellkastól lefelé, és a keze, öklöm vette át a férfiasságom szerepét. Előnye, hogy szinte sosem fárad el, engem pl. kifejezetten az hoz tűzbe, ha a partnerem( párom) 8-10 alkalommal élvez spriccelve, szinte ordítva a gyönyörtől. Sajnos nem férek be nála, s bár kitartóan próbálkozunk, ő is szeretné, hiszen tapasztalja az élvezet másságát, de egyenlőre négy ujjam megy csak be max a bütykökig. Volt, és a mai napig van szerencsém viszont "máshol" megkapni ezt az élvezetet, nem tagadom fizettem is érte, néha nem is keveset, de az öklözés maga csoda. Amikor eltűnik a kezem csuklóig, nos olyankor átfut rajtam a régóta nélkülözött érzés, igen benn vagyok szinte tövig baszhatok végre egy puncit. Egészséges koromban is hyperszexuális életet éltem, ez nem feltétlenül a partner mennyiségre vonatkozik, utólag úgy vélekedem, rengeteg lehetőséget kihagytam, de vagyunk mi ezzel így férfiak szép számmal. nagy vágyam egy double fisting egy erre alkalmas mérettel rendelkező csinos nővel, aki értékeli is az áldozatos ténykedést, hiszen nekem roppant fontos(ak) a partnerem orgazmusa(i). A céltalan vaktában döfködésnek nincs számomra mondani- valója, de egy kellően felizgatott nedves lucskos, szókimondó, akár trágár nőstény kellően mély és lökésálló pinájának annál inkább. Jómagam is kedvelem a trágár párbeszédet, a párommal ebben is teljes az összhang köztünk, talán ha öklözhetném, nem is nagyon kacsingatnék kifelé.Jelen állásban nekem lételem időközönként az öklözés látvány, érzése átélése. Közel két éve tart egy korábbi munkaviszonyból egy kapcsolatom, ahol cca fél éve végre sikerült áttörni a védelem falát, és heti rendszerességgel autós randi keretében sikeres nyalós-öklözős partykban vezetjük le a felgyülemlett feszkót. Ezenkívúl rendületlenül keresem akár ezeken az oldalakon is a partnereket, kisebb nagyobb találati sikerrel. Összejöttem már 59 éves, ökölszexet még hírből sem halló hölggyel, aki az első randink közben szinte magától tágult olyan méretűre, hogy a második orgazmusa után már ökölbe szorítva a kezemet járkálhattam ki be a pihés puncijában. Volt szerencsém mazo érzelmű kíváncsi leánykával, akit kifejezetten az állapotom, rokkantságom izgatott fel annyira, hogy előttem maszturbált, és szinte könyörgött, tágítsam ki és öklözzem meg. Félelmetes micsoda szexuális kavalkád létezik a világon,amíg az ember egészséges, és a farka köré koncentrálódik szinte a szexuális élete, el sem hinné micsoda töménységben léteznek más örömök a világban. Nem szégyellem, nekem régi vágyam egy olyan szituációba bekerülnöm ahol öklözhetem a nőt, akár én irányíthatok egy normál aktust, és közelebbi kapcsolatba is kerülhetnék orálisan egy hímtaggal. Nem vagyok meleg,de vannak még kipróbálásra váró dolgok, nem is kevés. Tisztelem és nagyra tartom a női nemet, hiszen az első házasságomból egy 16 éves fiú apja vagyok, a mostani párommal is készülünk a közös gyermekre(lombik az állapotom miatt)de ugyanakkor lenyűgöz ha úgy viselkedik egy nő mint egy üzekedő nőstény, gyalázható, baszható, öklözhető akár keményebben is, de szigorúan csak a fájdalomküszöb maximális tiszteletben tartásával. persze volt szerencsém olyan partnerhez ahol a fizikai fájdalom elvárt volt, de a kezdeti tétovaságom hamar a brutál kemény öklözésbe torkollott, de akkor ez volt az elvárt, és elégségesnek tűnő megoldás. 
További jó tágítást kívánva Nektek, várom megtisztelő válaszodat!

Szép napot  

                   Zoli
asa2#1842012-06-03 23:16:04
Kerek 20 évvel ezelőtt alkalmaztam először az ökölszex eme formáját az akkori barátnőmnél(3 gyermekes családanya)...aki addig még önmaga előtt is titkolta ez irányú vágyait...de aztán hamarosan felszínre hoztuk,és sikeresen kibontakoztunk egymás karjaiban.Mind a ketten maximálisan élveztük a dolgot...nem volt ritka a  8-10 orgazmus 5 perces regenerálódási szünetekkel,és hatalmas spricceléses ejakulációkkal.Azóta is minden barátnőmnél alkalmazom,és nem kis sikerrel.Sok fiatal édesanyának a férje.... nem is gyanítja,hogy mit szeretne vagy élvezne a kis felesége..:) Valóban csak hozzá állás,fantázia, türelem,és fokozatosság kérdése.Természetesen amióta átmentem biszexualitásba...a férfiaknál is alkalmazom....és szintén nem kis sikerrel.A passzív beállítottságú melegeknél ez a szeretkezési forma természetes.
Nagyon sok biszexuális férfi is élvezi az ökölszex eme formáját,és azért keresik saját nemüknél ezt a szeretkezési formát...mert otthon meg sem merik említeni a kedves feleségüknek,....hogy vannak efféle vágyaik is.Pedig hááááát mennyi bonyodalomtól lennének megkímélve a kedves házastársak...:)
nathalie#1832012-06-03 18:58:50
Válasz a(z) 182-es üzenetre:te aztán tényleg szakértő vagy:-)
bacardi-25#1822012-06-02 13:19:15
Válasz a(z) 167-es üzenetre:
Az első hozzászólásommal kapcsolatban, mert lehet, hogy félre érthető voltam:
A punci és a popsi akkor tágul jól, ha nyomsz! Ha próbálod kinyomni magadból azt, ami befelé igyekszik, akkor tud tágulni.
Ha összehúzod (mint amikor a pisilést akarod hirtelen elállítani), akkor pedig összeszűkül.
(lásd: intim torna)
bacardi-25#1812012-06-02 01:11:43
Válasz a(z) 178-es üzenetre:
Kedves Nikibaby!
Ne hagyd magad lebeszélni az anal fistingről, aki úgy gondolja, hogy emiatt perverz vagy és ezért téged fikázni kellene, az tartsa meg inkább a véleményét! 
Engem sem nagyon érdekel, ha perverznek, vagy túl extrémnek tartanak. Nyitott vagyok minden jóra.. ennyi.
Mindent ki kell próbálni!!!
Aki nem így gondolja, az sokmindenről lemarad!
storm66#1802012-06-01 20:16:55
Válasz a(z) 174-es üzenetre:

Szia

Nem tudom, mennyiben lehet recept és persze azt sem, hogy mindenkinél beválik-e, de saját tapasztalat. Swinger klubban éreztük jól magunkat egy hölggyel. Ahogy az lenni szokott, nyelveltem és elkezdtem ujjazni is. Gondoltam, majd minden ujjat újabb követ, persze csak szépen és szolidan, de kettőnél jártam csak, mikor szólt, hogy lehet több ujjal is. Amikor négynél jártunk, szó nélkül síkosítót öntött a kezemre.
Szólnia sem kellett. :-)
tibe38#1792012-06-01 14:26:12
Sziasztok!Érdekes régen nem érdekelt az ökölszex,de megismerkedtünk egy párral,a csajszinak nagyon tágulékony puncija volt,a két pasi fincsin megdugta,de kívánta,hogy én is "játszak"vele,így elkezdtem ujjazni,de mire észre vettem az egész kézfejem bennt volt a puncijában és iszonyú nagy,spriccelős élvezése volt.Óriási élmény volt,de sajnos a nagy távolság miatt nem tudjuk tartani a rendszeres kapcsolatot :-(
nikibaby#1782012-06-01 13:13:50
Sziasztok!

Csak annyit szerettem volna mondani, lehet elítélni, lehet fikázni, de nekem nincs annál jobb érzés mint amikor egy kéz van a fenekemben és úgy élvezek el. Azt nem lehet leírni! Feszít, kicsit fáj, de közben mégis annyira izgató! Remélem lesz egyszer alkalmam, hogy én csináljam egy hölgynek!
csabika42#1772012-05-31 11:04:55
Izgalmas dolog.... a párom imádja :-)
urimod#1762012-05-30 19:11:00
Örülök hogy bevállalós vagy. Adjál nekem egy négyest, képzeld el hogy 35 vagyok, és gyere el kirándulásképpen. Panzió, városnézés, kaja, pia. Költségeidhez hozzájárulnék. Ha teheted. Válasz a(z) 174-es üzenetre:
tigriske007#1752012-05-30 12:28:53
Válasz a(z) 174-es üzenetre:
Igen, a négy alternatívából nem könnyű a négyest húzni!
freehunter#1742012-05-30 11:01:08
Nekem mindig is bajom volt ezzel, hogy most akkor elmondjam, ne mondjam, hogy szeretem ezt, mi legyen és mikor mondjam....
Nektek van erre bevált recept?

Tapasztalataim alapján 4 reakció lehetséges, mikor elmondom, hogy szeretem a fistinget kapni és ebből 2  kifejezetten rossz, 1 semleges és csak 1 kedvező.

1. elkönyvelnek valami idiótának és hullaperverznek, így aztána  beszélgetés tobábbi részében folyamatosan érezni a lenéző stílust (na ez menjen máshová lenézni)

2. elkönyvelnek totál perverznek és semmi más nem érdekli őket csak ez, csak az, hogy belédmásszanak és megtapasztalhassák, amit a filmen már láttak és innentől kezdve sehogy máshogy nem akarnak veled semmit, csak ezt (persze nem azért, hogy neked jó legyen, hanem, hogy ők végre lássanak ilyet)
na ilyen illetőkből mostanában kicsit túl sok jutott....
ez is hanyagolós téma....

3. oké, meghallgatnak, hogy neked ez bejön, de megtenni veled mégcsak véletlen se, mert nehogy már...
pesze nem kényszerítheti az ember a másikat erre se meg semmire se...így ha mégis tali lesz, akkor lemondasz a dologról (esetleg ha nem túl masszív az ellenállás, akkor megemlíted még)...hm 50%-50%

4. egészséges mértékben érdeklődik a dolog iránt netán még ért is hozzá!! na ez a nagyon ritka (de nagyon jó)
bacardi-25#1732012-05-29 17:31:28
Válasz a(z) 169-es üzenetre:
Én is hetero vagyok, ráadásul domináns! Mégis szeretem a fistinget kapni is, (ezt eddig nem említettem), de csak nőktől, és ilyenkor előjön a sub énem.
Strapon is érdekel, de nincs akkora dildó, mint 2 női ököl... ;), ezért az (nekem) csak bemelegítésnek jó..
Adni viszont mégjobban szeretem, mert az izgat fel a legjobban, ha a Nő élvezi amit teszek vele. Mivel ez nagyon intenzív élményt nyújt, ilyenkor az orgazmus gyakorlatilag garantált. És az irányítás az én kezemben van! Tehát én döntöm el, hogy Ő mikor fog elélvezni, és mennyire intenzíven. Egy dom férfi számára nem kell ennél több, hogy totál beinduljon!!! :-)
Egyébként a hétköznapi emberek valóban perverznek bélyegezhetnek minket ezért, de én nem is köztük keresgélek, hanem általában swinger-klubban ismerkedek.
Péntekenként a Dreamland-ben vannak olyan Nők, akik nagyon is szeretik a fistinget. Egyiküket Ancsának hívják, majdnem minden pénteken ott van.. ;-)
Többet nem segíthetek! :-)
Sok szerencsét!
urimod#1722012-05-29 16:21:47
Szerintem is, semmi köze a popó izgatásának, kéjre nyujtásának a homóval. mi heterók nőröl álmodunk. Csók a nőknek.
urimod#1712012-05-29 16:18:50
Jó hogy bevetetted a szerelem, szeretet jellemzőket, igen is, hiszen szerintem is kezekkel összefonódva, két emberböl, két lélekböl lesz egy. Szerelem nélkül a szex sem az igazi.
urimod#1702012-05-29 16:15:18
Akkor csak bátran Gábor, tagosítsd be Eropoliszba az össz volt barátnődet. Mert látod, nélkülözünk. Tanácsaid bátorítóak és jók, hasznosak.
tigriske007#1692012-05-29 13:06:09
Sziasztok. Én mint pasi kapni szeretem, pedig nem vagyok meleg...érdekes dolog, de sokkal nagyobb tőle az élvezet mint egy átlagos szex alkalmával.Sajnos a partnerem nem engedi magának, mert nagy a kézfejem, és feszíti.
myszter#1682012-05-29 03:14:40
!kep:http://www.eropolis.hu/imgs/USERGALL/a/USRf_ae3c02c/48b37d.jpg
Olvasva itt a bejegyzéseket, némelyik nagyon szimpatikus a számomra.Nem azokra gondolok, kik tartózkodva állnak a témához.Én a saját tapasztalataimat tudom megosztani, de azt előre kell bocsájtanom, hogy ehhez a műfajhoz nagyon nehéz partnert találni.Sajnos nekem még nem jött össze. legtöbb ember szemében ha a szokottól eltérő témát dobsz fel, pl-ul akár a fisting, vagy strapon témában, nagyon hamar rád nyomják a perverzitás bélyegét, amit úgy könyvelnek el, hogy az valami vissza taszító unorító dolog. pedig az én elvem az, hogy a szexben semmi nem undorító, amiben két ember örömét leli. Tehát magamra nézve, maradt a csináld magad ha élvezni akarom az e fajta szexuális örömöket. Ám annó volt ki bevezetett az e fajta örömökbe, azóta is nagy hódolója vagyok és remélem, hogy előbb utóbb rátalálok a nagy ő re, kivel mindenféle gátlásoktól  mentes kapcsolatban kölcsönös boldog perceket adhatunk egymásnak.
De azért itt megjegyezném, hogy úgy ne is kezdjetek bele, ha partnered felé nem éreztek szeretetet, mert az egymásra való oda figyelés nagyon fontos és érzelem nélkül szerintem élvezet nincsen.
Köszönöm, hogy figyelmet fordítottatok rám.
bacardi-25#1672012-05-28 22:51:06
!kep:http://www.eropolis.hu/imgs/USERGALL/b/USRf_bddc415/6aa4be.jpg
Sziasztok! Nekem már sokszor volt szerencsém a fisting kipróbálásához, illetve élvezéséhez.
Kb 25 éves korom óta majdnem minden barátnőmnek meghoztam a kedvét hozzá, és mindegyikük nagyon nagyon élvezte!!! (Előzőleg nem is hallottak erről, 1-2 kivétellel) :-) 
A nők anatómiailag szinte "automatikusan" képesek a fistingre, hiszen a szülőcsatorna nem kisebb még egy nagyobb férfi-kézfejnél sem. A punci tehát "arra való", hogy táguljon, és utána szűküljön! Természetesen nagyon fontos a helyes technika, a türelem, esetleg síkosító használata is sokat segíthet. (szilikon alapú a legjobb). Kevés alkohol fogyasztása lazítás képpen mindenképpen ajánlott, és felejtsük el az olyan tévhiteket, hogy amelyik punci így kitágult, abban már csak "harangozni" lehet! Ez egy baromság!!! 
Megfelelő technikával újra össze lehet szűkíteni szinte percek alatt. (Ez a popsira is érvényes!) Csak tornáztatni kell utána. Össze kell húzni, mint amikor a pisilést akarod hirtelen megállítani. 
A legfontosabb az, hogy a Nő legyen kellően felizgulva, érzelmileg készen álljon rá, és akarja magában érezni a párja öklét. Ez a fajta élvezet kis "tanulást" is igényel, (hasonlóan az análhoz), ami azt jelenti, hogy az agyba jutó ingerek kissé eltérnek a "szokásostól". Feszítő érzésről, illetve sokkal intenzívebb siklásról érkeznek ingerek, amiket az agynak meg kell tanulnia helyesen feldolgozni. Természetesen ez nem egy bonyolult folyamat, csak így leírva tűnik annak!
A legtöbben annyit tapasztalnak az egészből, hogy először nem rossz, de érdekes/furcsa érzés. Aztán másodszorra már sokkal jobb, és kb negyedik-ötödik alkalomtól már iszonyúan jó érzés. Hatalmasakat lehet élvezni tőle, sokkal intenzívebb élményt nyújt, és sok punci spriccel is ilyenkor. Az érzés sokkal-sokkal intenzívebb, mint hagyományos aktusnál. Fontos, hogy behatoláskor is, és öklözés közben is a Nő nyomjon! Próbálja kinyomni a kezet magából! Olyan ez kicsit, mint szüléskor.. Így sokkal gyorsabban tágul, és hamarabb jön az orgazmus is. Anális szexnél is nyomásra tágulnak az izmok... :-)
Remélem hasznát veszitek annak amiket leírtam, tessék kipróbálni és élvezni!
Elsőre valószínűleg nem megy majd, csak sokadik próbálkozásra! Nem kell siettetni, nem lóverseny!!
Ha valakinek bármi kérdése lenne, ki vele!
Üdv: Gábor
Sziasztok!
nincs kép
analman5#1662012-05-28 21:34:56
Válasz a(z) 164-es üzenetre:Nálunk is csak szívességből megy a dolog,nem élvezi a nejem sem.
puhaa#1652012-05-28 20:49:01
Válasz a(z) 164-es üzenetre:Én csak a magam nevében beszélhetek / írhatok, ...
Miután kipróbáltam olyan férfivel, aki kívánta a popós játékokat, rá kellett jönnöm, hogy ez engem nem izgat!
 Hiába okoztam egetrengető orgazmust a prosztatamasszázzsal, ha tőlem ez inkább csak szívességből adódott! 
Sajnálom...a straponság, az ujjazás, nyalizás, öklözés engem csak lehangolna! :-P ;-)
beliver#1642012-05-28 18:25:25
Válasz a(z) 156-es üzenetre:
Szerencsés vagy, az én barátnőm túl "hűvös" hozzá, pedig igencsak benne lennék, magamnak élvezem és van néhány termetesebb játékom, ami szex közben a popómban landol.
A hölgyek kevésbé preferálják popsiba?
robika75#1632012-03-12 09:52:08
A(z) #163 hozzászólást a hozzászóló vonta vissza.
urimod#1622012-03-09 19:51:35
Válasz a(z) 161-es üzenetre: ha reglapomat olvastad, akkor már sokat tudsz. Te is nagyon szépen fogalmazol. Na de persze, a hölgyek választanak a férfi túlkínálatbol. Csókolom a kelyhed és a jóindulatú lelked!
borsodibivaly#1612012-03-09 19:33:33
Válasz a(z) 160-es üzenetre:Remélem azt is hamarosan megtalálom hozzá!!:)
urimod#1602012-03-09 19:23:07
Válasz a(z) 159-es üzenetre: Pedig a borsódi fél literes úgy látom megtalálta már a legjobb helyét. Szerintem csak egy szaki kellene és megvalósul
borsodibivaly#1592012-03-09 08:37:40
Sziasztok!!!
Én még soha nem próbáltam az ökölsexet..de borzasztóan izgat már  a gondolata is!!eddig azt hittem szégyelnem kellene,hogy ilyen vágyam van...de a fórumot olvasva újra meggyőződtem róla,hogy igen...ez az amit akarok..kipróbálni és átélni!!!
urimod#1582012-03-08 13:46:16
Nők napja alkalmábol, hölgyeinket üdvözlöm. Jó alkalom ez új életet kezdeni, belűröl táguljanak, kívűröl foggyanak.Csók :-)
oliwermendez#1572012-02-17 22:40:38
A(z) #157 hozzászólást egy arra jogosult személy letiltotta.
nincs kép
analman5#1562012-02-17 18:37:35
!kep:http://www.eropolis.hu/imgs/USERGALL/5/USRf_5f016b2/0a9311.jpg
Sziasztok!

Nekem a nejem szokta az öklét bejátszani a popómba,nagyon élvezem.Más hölgyek is írhatnak akiket izgatna fiúval csinálni,akár kölcsönösen is.
urimod#1552012-02-16 17:32:47
!kep:http://www.eropolis.hu/imgs/USERGALL/e/USRf_ea84749/4b634e.jpg
Itt egy nagyon izgi storyka, a nettröl:
Sziasztok!
A magam tapasztalatai.
Feleségemmel.


Elég sokat próbálkoztunk,de általában csak az 5 ujj és az ököl majdnem beig jutottunk,de ez is elég nagy élvezet volt.Viszont valahogy sohasem tudtunk eljutni a végkifejletig,mígnem .....

Kerestünk egy olyan videót,amin lányok kényeztették egymást ököllel is.
Ez nagyon felizgatta.
Elkezdett magával játszani,és láss csodát,neki szinte akadálytalanul sikerült bejutnia .....
Kihúzta a sajátját és azonnal az enyémet kezdte betömöszkölni,és már az első pillanatban éreztem,hogy "na most menni fog" és igen,sokkal tágabb volt,sokkal síkosabb volt,szinte folyt belőle az élvezet ....,és amikor szinte magába húzta a kezem,olyant élvezet,amit előtte még soha nem tapasztaltam nála.
Ami még furcsább volt,hogy egyáltalán nem éreztem,hogy kellemetlen lett volna,vagy fájt volna,vagy hasonló,hanem nagyon hosszú és a megszokottakhoz mérve,egészen más élvezetét láthattam,amitől én is begerjedtem.
Az első alkalom után sikerült egy munkahelyi bulit úgy zárni,hogy egy nagyon szimpatikus vékony leányzó nem tudott hazamenni és hozzánk jött az éjszaka hátralévő részére,ami valami természetes őszinteséggel csapott át a szexbe .....,amiben az asszonykám kezdeményezése okán az ő hatalmas nyalakodásukba csapott át,majd mivel a vendég befogadó volt,szép hosszan elkezdtük kényeztetni a vastag és húsos csiklóit (ő már ekkor nagyot élvezett),majd az asszonyom finoman elkezdte az ujjait szép sorjában betuszkolni a lánynak,aki ettől olyan hangokat hallatott,ami már kissé ijesztő volt,pedig csak élvezte.
És láss csodát,ő is hamar eljutott a nejem cicájához,aki hihetetlen gyorsasággal (!!!!) fogadta magába az ujjait,majd az öklét,és ami akkor következett,azt ha nem látom nem hiszem el.Olyan hangok,olyan mozgás,olyan más élvezés hosszú percekig,amit nem lehet elfelejteni,és akkor én még nem voltam sehol.Miközben a lány az asszonyomat élveztette,elkezdtem újra ujjazni őt,majd mentek befelé szépen az ujjai egészen pontosan négy,amikor kicsit félve megkérdeztem,hogy bírja-e tovább,de válasz helyett csak hátranyúlt és a csuklónál fogva szó szerint magába húzta a kezem.Hihetetlen,de eközben az ő keze csuklóig az asszonyomban volt .....
Ők ketten hatalmasat élveztek,én meg alaig vártam,hogy odaférjek valamelyikhez,és amikor ez összejött,úgy 5 másodperc alatt elmentem,annyira fel voltam izgatva.
Elég sok idő telt el az est óta,és párszor megismételtem asszonyommal a játékot,élvezte rendesen,de mégsem úgy,mint amikor hármasban voltunk.
Tanulság?
Talán elsőre félnek a fájdalomtól a nőink,talán egy vastagabb ffi kéz,erőszakosnak tűnhet,talán tényleg a megfelelő izgalom kell hozzá,talán egy nő egy másik nővel másképp jut el odáig,talán ehhez tényleg megfelelő állapot kell (némi alkohol mindannyiunkban volt,de a némi tényleg épp csak lazító hatású volt,semmi egyéb),de az tény,hogy nem tudom megfejteni mitől volt olyan hármasban,amilyen,de csak ajánlani tudom mindenkinek,hogyha alkalma lesz ezt kipróbálni,akkor legyen türelmes és várjon a sorára!!
urimod#1542012-02-06 20:03:07
!kep:http://www.eropolis.hu/imgs/USERGALL/e/USRf_ea84749/c462de.jpg
Kántor "dóga" mit harangoz  :-)
baro72#1532012-02-04 19:38:35
!kep:http://www.eropolis.hu/imgs/USERGALL/3/USRf_36802a0/d8af30.jpg
Helló!Én éreztetni szeretném mivel arra lene vágyam?.Árpád Ádándról
ducinimfo#1522012-02-04 16:40:19
Sziasztok

Végre ismét él a fórum, csak így tovább "fiatalok". :-)

Mi szinte napi szinte gyakoroljuk az ökölszexet, és háát, élvezem minden pillanatát, hatalmas orgazmusát. :-)
Ha lenne pasi, csaj vagy pár, aki csatlakozna Pestről, szívesen vennénk a jelentkezést levélben.
Puszi
urimod#1512012-02-04 15:22:50
!kep:http://www.eropolis.hu/imgs/USERGALL/e/USRf_ea84749/1bc1bd.jpg
Én szeretem oda is mind a két kéjbarlangba, vissza is, volt már bennem egyszerre két kis női kéz is. nagyon jó amikor feszínit, nagyon intim, nagyon érzéki, szinte vizuális. kézzel tapogatva majdnem látni lehet egymásba. selymes, szűk forró lucskos űregek a szerelmetes partnernőben. nekem van ijenem, ezzel faájdalommentesen lehet tágítani. Sajnos a valós életben nehéz partnernőt találni hogy sokmindenben megfelelünk egymásnak, hogy az aktus a szeretet hozománya legyen.

[1-60] [61-120] [121-180] [181-210]



Ajánlott szobák
#bdsm_szoba3920BDSM - extrém szexualitás
Ajánlott szobák
#biszex_szoba111101Biszexuális vagy, be kell lépned!
Ajánlott szobák
#maszti_szoba1421Eropolis hivatalos maszti szobája

#centrum_szoba400Belvárosi szexmentes csevegő

#chatsex100Gloryhole, strapon minden ami szex
Ajánlott szobák
#homo_szoba7460Meleg férfiak egymás között

#zso06100wc-d lennék Dunántúli bi/meleg pervi ffiak
Ajánlott szobák
#hetero_szoba5581Heteroszexuális vadászterület, meleg és biszex mentes övezet.
Ajánlott szobák
#leszbi_szoba200Csak csajok, leszbikus kapcsolatok
Ajánlott szobák
#profi_csajok610Türelmi zónás csajok várnak

#profi_pasik200Türelmi zónás pasik várnak
Ajánlott szobák
#transz_szoba3420Transzszexuális csevegő








A felhasználói élmény biztosításához Eropolis cookie-kat használ. Tudj meg többet.     Rendben, elfogadom.