Nem független pasik biszex vágyakkal!

itt vagy: Eropolis > Belváros > Forum

Ha elfelejtetted a jelszavad...
Ha még nem vagy tag...

Témagazda:

ferko65


Nem független pasik biszex vágyakkal!
Sziasztok! Azzal kell kezdjem, hogy szeretem a nőket. Nagyon élvezem a szexet a hölgyekkel! A kíváncsiság sokáig fúrkált, milyen lehet egy fiúval! Négy évig nézelődtem, mire rávettem magam hogy kipróbáljam a valóságban, milyen egy faszt megfogni, számba venni, illetve egy másik pasi szájába adni. Rájöttem, nagyon élvezem! Persze nem akárkivel, nem akárhol! Csak diszkréten, ápoltan! 


Hozzászólnál? Gyere és regisztrálj!
brien29#42022-01-20 01:51:59
Nekem 17 évesen az első szexuális élményem egy pasival volt aki úgy leszopott hogy aztéreztem az élvezés előtt 2x is hogy elmentem. 20 évesen az első análom egy idiótával aki nem törődött vele hogy nekem fàj, rommá baszott konkrétan. Azóta énis természetesen megnősültem meg gyermekem is született DE nem bírok a 2 férfi közti szikra nélkül élni. Tavaly direkt nem csináltam semmit. Nem jöttem oldalakra, nem írkáltam, gondoltam hátha beáll nállam ez a heteroszexizmus de nem. Azóta voltam együtt egyszer 3-asban két normális és normális méretű sráccal akik nem kihasználni akartak hanem azt hogy nekem jólegyen. Sosem volt olyan jó. Azóta is ezt az érzést keresem de nehéz biszexként sok ember, meleg férfiak nem vesznek komolyan. Ill hát, pufi vagyok. Sajnos így nehéz, pedig én mindenre rávehető vagyok. Pisiszex pl
xxldildo#32022-01-18 11:26:00
Sziasztok!
Házas vagyok, és imádom a párom.
De az ágyban elég gyenge. Néha rámjön hogy szívesen lejezelnék egy péniszt, és ha úgy alakul meg is dughatnak. Rendszeresen dildózom mgam, imádom ha valami feszít. Sokkal nagyobbakat tudok élvezni:)
dalibor958#22021-10-31 14:53:14
Igazad van.
Szivesen megismernélek!
ferko65#12021-10-29 14:25:18
Úgy látom,a nem függetlenek tartózkodnak. Azt hittem nagyobb érdeklődés lesz a témához! Meséljétek el, hogy éltétek meg az elsőt, vagy a legemlékezetesebbet! 

[1-4]



Ajánlott szobák
#bdsm_szoba4431BDSM - extrém szexualitás
Ajánlott szobák
#biszex_szoba117121Biszexuális vagy, be kell lépned!
Ajánlott szobák
#maszti_szoba400Eropolis hivatalos maszti szobája

#centrum_szoba310Belvárosi szexmentes csevegő
Ajánlott szobák
#homo_szoba6580Meleg férfiak egymás között
Ajánlott szobák
#hetero_szoba4730Heteroszexuális vadászterület

#hegylako012101Tapasztalt

#cuckoldgirl100NAGYFARKÚ PASIKNAK ( MIN. 20 CM )
Ajánlott szobák
#profi_csajok910Türelmi zónás csajok várnak

#profi_pasik100Türelmi zónás pasik várnak
Ajánlott szobák
#transz_szoba2120Transzszexuális csevegő








A felhasználói élmény biztosításához Eropolis cookie-kat használ. Tudj meg többet.     Rendben, elfogadom.